Mini Galeria

Aktualnie Online

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik Odwiedzin

1142896
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkich
77
1182
4571
37334
1142896

www.efs.gov.pl

Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Była to dla nich wspaniała okazja, by wcielić się w wybrane przez siebie postacie bajkowe - królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, kowbojów, batmanów oraz wiele innych postaci. Trudno było je rozpoznać w tych strojach. Długo oczekiwany bal karnawałowy odbył się w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Dąbrowie Zielonej. Tym razem nasze przedszkole odwiedzili ciekawi goście, którzy swoim przybyciem i przygotowaną niespodzianką uatrakcyjnili tegoroczny „bal przebierańców”. Dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia kukiełkowego pt. „Królowa Śniegu”.

 

     

 

Po przedstawieniu przyszedł czas na zabawę, prowadzoną przez dwóch wesołych piratów na statku pirackim. Zrobiło się niezwykle wesoło. Dzieci przebrane za różne postacie bawiły się przy dźwiękach muzyki wykonując polecenia kapitana statku. Uczestnicy balu brali udział we wspólnych zabawach i konkursach, które były niezastąpionym przerywnikiem podczas tańców. Momentem kulminacyjnym było dotarcie na Wyspę Piratów i wybór Króla i Królowej Balu.

 

  

 

   

 

  

 

  

 

Na zakończenie dzieci zrobiły sobie także pamiątkowe zdjęcia z PIRATAMI. Bal dostarczył wszystkim wiele radości. Niestety, następny bal karnawałowy dopiero za rok... Zarówno dzieci jak i nauczyciele długo jeszcze z uśmiechem na twarzy będą wspominać te miłe chwile.